Ömer Vehbi Hatipoğlu’ndan Aşı Nöbeti

20. ve 21. Dönem Milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu, Ankara Şehir Hastanesi'ne giderek vatandaşların aşı formu doldurmalarına yardımcı oldu. Hatipoğlu'nun aşı çağrısına uyan çok sayıda vatamdaşımız aşı sırasına girdi.

Ömer Vehbi Hatipoğlu'ndan Aşı Nöbeti
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

20. ve 21. Dönem Milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu, Ankara Şehir Hastanesi’ne giderek henüz aşı olmamış vatandaların aşılarını olabilmeleri için bilgilendirme yapmak üzere gönüllü oldu.

Kendi aşılarını da eksiksiz şekilde yaptıran Ömer Vehbi Hatipoğlu, vatandaşların aşılarını yaptırmaları gerektiğini belirtti. Hatipoğlu, “Aşı karşıtlığı kesinlikle doğru bir davranış değil. Bunu yapanlar yüzünden Covid virüsü yayılmaya ve insanlarımızı öldürmeye devam ediyor. Sağlık çalışanlarımızın işlerini yapmaları da zorlaşıyor. Lütfen aşılarınızı olun” değerlendirmesinde bulundu.

Ömer Vehbi Hatipoğlu, Ankara Şehir Hastanesi’nde aşı formu doldurmaya yardımcı olduğu anların görüntüleri Twitter hesabından paylaştı ve sağlık çalışanlarının yoğun çabalarından ötürü Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca’yı da tebrik etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir